Git content (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: File
de: Dokumänt

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Error
de: Fähler

en: Taxonomy terms
de: Taxonimie-Begriffe

en: Media
de: Medium
