Git content (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: File
he: קובץ

en: Message
he: הודעה

en: Updated
he: עודכן

en: Files
he: קבצים

en: Error
he: שגיאה

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Media
he: מדיה

en: Other
he: אחר

en: Users
he: חברי האתר

en: Operation
he: פעולה

en: New
he: חדש

en: Errors
he: שגיאות

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: Import all
he: יבוא הכל
