Git content (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: File
hi: फ़ाइल

en: Message
hi: संदेश

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Error
hi: त्रुटि

en: Taxonomy terms
hi: वर्गीकरण शब्द

en: Media
hi: मीडिया

en: Other
hi: अन्य

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Operation
hi: काम

en: New
hi: नया
