Git content (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: File
hr: Datoteka

en: Message
hr: Poruka

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Files
hr: Datoteke

en: Error
hr: Greška

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: Media
hr: Mediji

en: Other
hr: Ostalo

en: Users
hr: Korisnici

en: Operation
hr: Operacija

en: Errors
hr: Greške
