Git content (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Message
id: Pesan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Files
id: Berkas

en: Error
id: Kesalahan

en: Taxonomy terms
id: Istilah taksonomi

en: Other
id: Lainnya

en: Users
id: Pengguna

en: Operation
id: Operasi

en: New
id: Baru

en: Errors
id: Kesalahan

en: Menu links
id: Tautan menu

en: Import all
id: Impor semua
