Git content (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: File
is: Skrá

en: Message
is: Skilaboð

en: Updated
is: Uppfært

en: Files
is: Skrár

en: Error
is: Villa

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Users
is: Notendur

en: New
is: Nýtt
