Git content (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Message
it: Messaggio

en: Updated
it: Aggiornato

en: Files
it: File

en: Error
it: Errore

en: Taxonomy terms
it: Termini di tassonomia

en: Other
it: Altro

en: Users
it: Utenti

en: Operation
it: Operazione

en: New
it: Nuovo

en: Errors
it: Errori

en: Menu links
it: Voci di menu

en: Import all
it: Importa tutto
