Git content (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: File
jv: Berkas

en: Message
jv: Pesen

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Error
jv: Salah

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Other
jv: Liyané

en: Users
jv: Panganggo

en: Operation
jv: Operasi
