Git content (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: File
ka: ფაილი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Files
ka: ფაილები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Media
ka: მედია

en: Other
ka: სხვა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: New
ka: ახალი
