Git content (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Message
kk: Хабарлама

en: Error
kk: Қате

en: Other
kk: Басқа

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Operation
kk: Операция
