Git content (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Errors
kn: ದೋಷಗಳು
