Git content (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: File
lt: Failas

en: Message
lt: Žinutė

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Files
lt: Failai

en: Error
lt: Klaida

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Other
lt: Kiti

en: Users
lt: Nariai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: New
lt: Naujas

en: Errors
lt: Klaidos

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Import all
lt: Importuoti visus
