Git content (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: File
lv: Fails

en: Message
lv: Ziņojums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Files
lv: Faili

en: Error
lv: Kļūda

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Media
lv: Multivide

en: Other
lv: Citi

en: Users
lv: Lietotāji

en: Operation
lv: Operācija

en: New
lv: Jauns

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites
