Git content (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: File
mn: Файл

en: Message
mn: Зурвас

en: Files
mn: Файлууд

en: Error
mn: Алдаа

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
