Git content (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: File
mr: फाईल

en: Message
mr: संदेश

en: Updated
mr: सुधारित

en: Files
mr: फाईल्स

en: Error
mr: तृटी
