Git content (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: File
ms: Fail

en: Message
ms: Mesej

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Files
ms: Fail

en: Error
ms: Ralat

en: Taxonomy terms
ms: Istilah-istilah taksonomi

en: Other
ms: Lain-lain

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Operation
ms: Operasi
