Git content (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: File
my: ဖိုင်

en: Message
my: သတင်း

en: Error
my: အမှား

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Other
my: အခြား

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
