Git content (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: File
ne: फ़ाइल

en: Message
ne: सन्देश

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Error
ne: त्रुटि

en: Media
ne: मिडिया

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: New
ne: नयाँ
