Git content (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Message
nl: Bericht

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Files
nl: Bestanden

en: Error
nl: Fout

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Other
nl: Andere

en: Users
nl: Gebruikers

en: Operation
nl: Bewerking

en: New
nl: Nieuwe

en: Errors
nl: Fouten

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Import all
nl: Alles importeren
