Git content (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
