Git content (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: File
pl: Plik

en: Message
pl: Wiadomość

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Files
pl: Pliki

en: Error
pl: Błąd

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Other
pl: Inne

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Operation
pl: Czynność

en: New
pl: Nowy

en: Errors
pl: Błędy

en: Menu links
pl: Odnośniki menu

en: Import all
pl: Importuj wszystko
