Git content (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: File
ru: Файл

en: Message
ru: Сообщение

en: Updated
ru: Обновлено

en: Files
ru: Файлы

en: Error
ru: Ошибка

en: Taxonomy terms
ru: Термины таксономии

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Other
ru: Другое

en: Users
ru: Пользователи

en: Operation
ru: Действие

en: New
ru: Новое

en: Errors
ru: Ошибки

en: Menu links
ru: Ссылки меню

en: Block content
ru: Блокировать содержимое

en: Import all
ru: Импортировать всё

en: Export all
ru: Экспортировать все
