Git content (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Message
sq: Mesazhi

en: Error
sq: Gabim

en: Other
sq: Tjetër

en: Users
sq: Përdorues

en: Operation
sq: Veprimi
