Git content (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: File
te: ఫైల్

en: Message
te: సందేశం

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Error
te: సమస్య

en: Other
te: ఇతర

en: Users
te: వాడుకరులు
