Git content (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: File
th: ไฟล์

en: Message
th: ข้อความ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Taxonomy terms
th: แง่อนุกรมวิธาน

en: Media
th: สื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Import all
th: นำเข้าทั้งหมด
