Git content (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: File
tr: Dosya

en: Message
tr: İleti

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Files
tr: Dosyalar

en: Error
tr: Hata

en: Taxonomy terms
tr: Sınıflandırma terimleri

en: Media
tr: Medya

en: Other
tr: Diğer

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Operation
tr: İşlem

en: New
tr: Yeni

en: Errors
tr: Hatalar

en: Menu links
tr: Menü bağlantıları

en: Import all
tr: Tümünü içe aktar
