Git Issues (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Projects
ca: Projectes

en: Category
ca: Categoria

en: Save
ca: Desa

en: Issue
ca: Edició

en: Last update
ca: Última actualització

en: State
ca: Estat

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Web services
ca: Serveis web
