Git Issues (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Category
he: קטגוריה

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: State
he: מצב

en: Labels
he: תוויות

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
