Git Issues (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Projects
pl: Projekty

en: Category
pl: Kategoria

en: Save
pl: Zapisz

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: State
pl: Stan

en: Labels
pl: Etykiety

en: Available plugins
pl: Dostępne wtyczki

en: Web services
pl: Usługi web
