Git Issues (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Projects
ro: Proiecte

en: Category
ro: Categorie

en: Save
ro: Salvare

en: Last update
ro: Ultima actualizare

en: State
ro: Status

en: Labels
ro: Etichete

en: Web services
ro: Servicii web
