Git Issues (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Category
be: Катэгорыя

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Web services
be: Вэб-службы
