Git Issues (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
