Git Issues (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།
