Git Issues (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Category
hr: Kategorija

en: Save
hr: Spremi

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: State
hr: Država

en: Web services
hr: Mrežni servisi
