Git Issues (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Projects
hu: Projektek

en: Category
hu: Kategória

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: Issues
hu: Feladatok

en: Issue
hu: Feladat

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: State
hu: Állapot

en: Labels
hu: Feliratok

en: Available plugins
hu: Elérhető bővítmények

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
