Git Issues (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Projects
lv: Projekts

en: Category
lv: Kategorija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Web services
lv: Web servisi
