Git Issues (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Category
az: Kateqoriya

en: Save
az: Saxla

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: State
az: Dövlət

en: Web services
az: Veb xidmətləri
