Git Issues (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Projects
bs: Projekti

en: Category
bs: Kategorija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Labels
bs: Oznake (Labels)
