Git Issues (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Category
fa: دسته بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Issues
fa: پی آمدها

en: Issue
fa: پی آمد

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: State
fa: وضعیت

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
