Git Issues (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Projects
fi: Projektit

en: Category
fi: Kategoria

en: Save
fi: Tallenna

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Issue
fi: Numero

en: Last update
fi: Viimeksi päivitetty

en: State
fi: Tila

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
