Git Issues (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Save
hy: Պահպանել

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
