Git Issues (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
