Git Issues (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်
