Git Issues (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Projects
ru: Проекты

en: Category
ru: Категория

en: Save
ru: Сохранить

en: Issues
ru: Задачи

en: Issue
ru: Проблема

en: Last update
ru: Последнее обновление

en: State
ru: Состояние

en: Labels
ru: Метки

en: Available plugins
ru: Доступные плагины

en: Due date
ru: Срок

en: Web services
ru: Веб-службы
