Git Issues (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Category
ne: वर्ग

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट
