Git Issues (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Category
nn: Kategori

en: Save
nn: Lagre

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Web services
nn: Nettjenester
