GitHub Connect (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Password
uk: Пароль

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: New username
uk: Нове ім'я користувача

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Incorrect password.
uk: Некоректний пароль.
