GitHub Connect (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Password
de: Passwort

en: Client ID
de: Client-ID

en: New username
de: Neuer Benutzername

en: Client secret
de: Client-Geheimnis

en: Email address in use
de: Verwendete Email-Adresse

en: Merge accounts
de: Konten zusammenführen

en: Incorrect password.
de: Falsches Passwort.
