GitHub Issues (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Category
bs: Kategorija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Labels
bs: Oznake (Labels)
