GitHub Issues (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Category
fi: Kategoria

en: Save
fi: Tallenna

en: Issue
fi: Numero

en: Last update
fi: Viimeksi päivitetty

en: Labels
fi: Osoitelaput
